MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Matsalsstolar 10141227
nr 1014 1227
Matsalsstolar
12 st. Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 januari 2016
kl 20:46:48
25/1 15:27:56
Den Gustavianska stilen